1994 Yılının haziran ayında Kadıköy Kızıltoprak' ta Goodyear lastik bayisi olarak iş hayatına başladık. Goodyear lastiklerinin binek ,ticari, 4x4 gruplarında anadolu yakasında dağıtım ve satışını yaptık.  1994 yılı ile 2001 yılı arasında aynı yerimizde iş hayatımıza devam ettik. 2001 yılının ocak ayında Michelin  bayisi olarak Yıldızbakkal Kadıköy' deki  yeni yerimize geçtik.

     Bu yeni yerimizde , rot ayarı, jant düzeltme, nitrojen dolumu gibi  ek servis hizmetleri vermeye başladık. Michelin ,BF Goodrich ,Tigar , Kormoran lastiklerinin satış ve dağıtımını yaptık.

     2013 yılında  Kurumsal bir yapı olan Euromaster franchise sistemine geçtikten sonra  araçların bakım , yağ, filtre, balata, klima, elektriksel sistemleri, hidrolik yağ sistemleri, radyatör ve cam sularının tamamlanması ve değişim hizmetlerini bayimiz bünyesinde yapmaya başladık. Ayrıca Michelin lastikleri ve grup lastiklerinin yanında  Hankook  ana bayiliği  , Goodyear, Pirelli, Lassa, Bridgestone, Continental,Tatko, Taurus,lastiklerinin de tali bayiliğini aldık . Yedek parçada  Bosch, Valeo gib i firmalarla anlaşma yaptık . Aküde Mutlu ve Bosch akü ile anlaşmalarımız devam etmektedir.

     2018 yılında 1. şubemizi  uğurlu oto kuaför  olarak araçların pasta cila ,iç detaylı temizlik ,seramik gibi uygulamalar için ,  2.  şubemizi de  araç lastiklerinin sökme takma ve balans hizmetlerini geniş bir otomobil ağına hizmet  vermesi amacı ile açmış bulunmaktayız .

     2019 yılında lastik sektöründeki internet ağı yolu ile satışların artmasını göz önünde bulundurarak hepsi burada.com  sitesinin direk tedarikçiliğini almış bulunmaktayız. Bu sayede müşterilerimize  daha kolay ve güvenli  yollarla ulaşmayı hedeflemekteyiz.

     Yıllardır bize verdiğiniz destekten güç alarak, internet satış ağımızı çeşitlendirerek, cüzdandan  tekstile kadar  her alandaki  ürünlerimizi  hizmetinize sunmaktayız.

 

     Bünyemizde 7 çalışan ile sizlere kaliteli, güvenilir hizmet sunmayı  amaç edindik . Bu yolculukta bizleri  yıllardır yalnız bırakmadığınız için teşekkürlerimizi siz müşterilerimize borç biliriz.